Home / Veilingen
U bent niet ingelogd

> Inloggen

Heeft u nog geen acccount bij De Kok Veilingen?

> Registreren
Saturday, June 15, 2024

Faillissementsveiling TSOBT B.V. hodn The Shop of Beautiful Things
Kavel gegevens
Neef Louis Design tafelmeubel, sleets industrieel design, staal, ingelegd houten blad en lade, afmeting circa 80Bx60Dx80H cm.
Kavel nummer 11
Categorie Meubilair
Start veiling 19-7-2023 om 13:00 uur
Sluiting vanaf 25-7-2023 om 19:00 uur
Biedgegevens
Openingsbod € 20,00
Aantal biedingen 2
Laatste hoogste bod € 37,00
Minimum volgend bod € 39,00

Veiling of kavel gesloten

De veiling of kavel is op dit moment (nog) gesloten.
U kunt op dit moment nog niet, of niet meer bieden op deze kavel.
Bedragen zijn exclusief BTW en veilingkosten