Home / Veilingen
U bent niet ingelogd

> Inloggen

Heeft u nog geen acccount bij De Kok Veilingen?

> Registreren
Saturday, February 24, 2024

Welkom bij De Kok Veilingen

De Kok Veilingen is een doeltreffend online veilinghuis en brengt enkel in opdracht van derden roerende zaken ter veiling. Opdrachtgevers zijn onder andere curatoren, banken, leasemaatschappijen, het bedrijfsleven en particulieren. Denk hierbij aan faillissementen, overtollige (bedrijfs-)voorraden, verkoop door pandhouders en bedrijfsbeëindiging, etc.

Bent u geïnteresseerd om een veiling te laten organiseren neemt u dan contact op voor meer informatie. Wilt u vooraf weten wat uw inventaris of goederen mogelijk kunnen opbrengen dan kunt u deze voordelig laten taxeren. Voor meer informatie over taxaties bezoekt u de website van Taxatiebureau De Kok ITEB op www.dekokiteb.nl.

Let op! Biedingen op de online veilingen bij De Kok Veilingen zijn bindend! Lees hiervoor altijd goed de voorwaarden door. Er wordt u altijd door middel van een of meerdere kijkdagen de gelegenheid gegeven om de aangeboden kavels persoonlijk te (laten) inspecteren.
Lopende veilingen
Er zijn op dit moment geen lopende veilingen.
Aankomende veilingen
> Faillissementsveiling Opleidingscentrum Noord Nederland te Aalsmeer
> Veiling informatie   > Kavel categorieen   > Kavellijst   > Combinatie kavels
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online faillissementsveiling van een opleidingsbedrijf in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. Z. Korkmaz van Houthoff, gevestigd te Amsterdam, in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van Opleidingscentrum Noord Nederland voor logistiek en verkeer B.V., gevestigd aan Turfstekerstraat 63, 1431 GD te Aalsmeer.

In deze faillissementsveiling wordt bij opbod geveild de gehele inventaris, betreffende onder meer:

* SMART Board Interactive Display touchscreen lcd-beeldschermen * APPLE iMac, MacBook Air, iPhone apparatuur * kantoorinventaris met 4-werkplek bureau en akoestische tussenschotten, etc. * Horeca-apparatuur, w.o. Hendi en Catertech friteuses, RATIONAL combi stoomoven met onderrek, GRAM koelkasten en vrieskasten, MEIKO DV 80 T doorschuifvaatwasinstallatie, condenskap, afzuigkap, etc. * groot aantal kantoor- en school-/leerlingtafels met stapelstoelen, etc. * terrasmeubilair, verlichte bloempotten en diverse overige inventaris
Opening:

26-2-2024

Vanaf:

16:00

Sluiting:

4-3-2024

Vanaf:

19:00

Kavels:

154

Gesloten veilingen
> Veiling faillissementsgoederen Two Chefs Zuid B.V. en Nu Techniek
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online faillissementsveiling van ICT-apparatuur in opdracht van de weledelgestrenge vrouwe W.P. Verberne van De Vos & Partners Advocaten, gevestigd te Amsterdam, in haar hoedanigheid van curator in het faillissement van Two Chefs Zuid B.V., was gevestigd aan Stadionplein 103, 1076 CK te Amsterdam, alsmede in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. F.S. van Opstal van Windt Le Grand Leeuwenburgh Advocaten, gevestigd te Rotterdam, in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van Nu Techniek, was gevestigd aan Koddeweg 12, 3194 DH te Hoogvliet Rotterdam.
(Veiling af locatie Litauensestraat 5, 7202 CN te Zutphen)

In deze faillissementsveiling wordt bij opbod geveild:

* APPLE iPad Air en mini tablets, iPhone 14 Pro (Max) en 6s smartphones * PAX (CCV Compact) A77 mobiele pinautomaten

> Faillissementsveiling NU-transport B.V. te Zutphen
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online faillissementsveiling van materiële activa uit het faillissement van een transportbedrijf in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. D.J.J. Vrijbergen van JPR Advocaten, gevestigd te Doetinchem, in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van NU-transport B.V., was gevestigd aan Weteringstraat 17, 7041 GW te ‘s-Heerenberg.

In deze faillissementsveiling wordt bij opbod geveild onder meer:

* FIAT Doblò Cargo 1.6 MJ bedrijfsauto’s * DEWALT elektrisch en accu gereedschap * HP multifunctionele kleuren laserprinter * salontafel, fauteuils, bureaustoelen en overige inventaris

> Faillissementsveiling E-WIZZ B.V. en Sun Tank B.V. te Zutphen
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online faillissementsveiling van een productiebedrijf van kunststof bouwelementen in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. J.C.A. Herstel van JPR Advocaten, gevestigd te Doetinchem, in zijn hoedanigheid van curator in de faillissementen van E-WIZZ B.V. en Sun Tank B.V., beide gevestigd aan Litauensestraat 5, 7202 CN te Zutphen.

In deze faillissementsveiling wordt bij opbod geveild de machines, installaties, gereedschappen, voorraden glasvezel / glasmatten, etc., betreffende onder meer:

* HENAN SITONG PRECISION MOULDS CO. 40T FRP Pultrusion Machine * diverse machine-installaties, testopstellingen, machine-onderdelen, etc. * stalen rollenbaanopstellingen * JUNGHEINRICH ERE elektrische pallettruck, ELCAR LTE5225HS elektrische zijlader heftruck en overig intern transport * MICHELIN MCX 988 Silent Piston persluchtinstallatie * TAWI VacuEasyLift VM 230 vacuümzuiger met kraanloopbaan * diverse lekbakken met roosters, chemiedepot buitencontainer met lekbak, HILTRA Big Saver brandcompartiment opslagkast * vatmeng- en (Dopag) lijmpompinstallaties * divers werkplaatsmeubilair, gereedschapswagen, materiaalkasten, elektrische-/accu-/tuin-gereedschappen, etc. * ATLAS COPCO 2000 ltr. opslagketels * kantoor- en kantinemeubilair, apparatuur, computers, LCD touchscreen presentatiescherm en overige inventaris

> Openbare veiling inzake vereffening nalatenschap (Amersfoort)
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online veiling in opdracht van de weledelgestrenge vrouwe mr. T.J. Punt-Hauer van TP Advocatuur, gevestigd te Utrecht, in haar hoedanigheid van vereffenaar in een nalatenschap te Amersfoort.

In deze openbare veiling wordt bij opbod en in 1 enkel kavel geveild de gehele inventaris uit deze nalatenschap, betreffende onder meer:

* marktpartijen La Femme Beauty nagellak, eau de toilette sprays, etc. * Philips lcd-televisie * meubilair, w.o. hoekbank met bijpassend fauteuil, eettafel inclusief eetkamerstoelen, eenpersoonsbed, bureau met bureaustoel en enig overig meubilair * Lenovo laptop * diverse kleine apparaten, w.o. friteuse, papiervernietiger, printer, computer met lcd-monitor, etc. * K&M Holland fustenkoeler * marktbenodigdheden, w.o. easyup partytent, marktzeilen, pinapparaat, etc. * diverse leesboeken * keukenapparatuur, gasfornuis met oven, koffiezetapparaat * kinderfiets, legstellingen en overige inventaris
> Faillissementsveiling Ons Nieuws B.V.
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online faillissementsveiling van enige inventaris van een media productiebedrijf in opdracht van de weledelgestrenge vrouwe mr. L. Kuiper van Beks & Beks Advocaten, gevestigd te Hilversum, in haar hoedanigheid van curator in het faillissement van Ons Nieuws B.V., was gevestigd aan De Steiger 116, 1351 AK te Almere.

In deze faillissementsveiling wordt vanaf Bramenberg 14-A, 3755 BZ te Eemnes (Nederland) onder meer bij opbod geveild:

* NIU N1S Nsport e-scooter * RODE draadloze microfoonset * LENOVO, DELL laptops * DJI Osmo Mobile 2 telefoonhouders en overige inventaris
> Faillissementsveiling Synerg-e B.V.
promo1 promo2 promo3 promo4

Openbare online faillissementsveiling van een softwarebedrijf in opdracht van de weledelgestrenge heer mr. H.C. Vroege van Beks & Beks Advocaten, gevestigd te Hilversum, in zijn hoedanigheid van curator in het faillissement van Synerg-e B.V., alsmede in de faillissementen van de aan haar gelieerde vennootschappen, gevestigd aan Bramenberg 14-A, 3755 BZ te Eemnes.

In deze faillissementsveiling wordt bij opbod geveild de gehele bedrijfsinventaris en voertuig, betreffende onder meer:

* LAND ROVER Range Rover Sport 2.7 TdV6 HSE SUV personenauto * SAMSUNG, LG, etc. lcd-televisies en beeldschermen * LENOVO, HP, ACER, etc. computers, servers, etc. * ACER ChromeBox minicomputers * diverse netwerkswitches, routers, NAS-apparatuur * hoekbank en overig meubilair, Ikea vakkenkasten, bureaustoelen * CISCO VOIP telefoonapparatuur * keukenapparatuur, koffiemachine en overige inventaris