Home / Veilingen
U bent niet ingelogd

> Inloggen

Heeft u nog geen acccount bij De Kok Veilingen?

> Registreren
maandag 16 juni 2025

Naveiling Faillissementsveiling Bakkerij Ten Veen B.V. te Doetinchem
Overzicht
promo1 promo2 promo3 promo4

In opdracht van de weledelgestrenge heer mr. R.W.J.M. Schuurman, verbonden aan JPR Advocaten te Doetinchem en in zijn hoedanigheid van curator, organiseren wij een naveiling naar aanleiding van de eerder gehouden openbare online faillissementsveiling van bakkerijbedrijf Bakkerij Ten Veen B.V., gevestigd aan Terborgseweg 33, 7001 GM te Doetinchem.

In deze naveiling wordt bij opbod geveild de overgebleven bedrijfsinventaris met winkelinrichting, koelingen, productiemachines, inrijdoven en -remrijskasten etc., betreffende onder meer:

* HEIN Luxrotor rotatie-wagenoven en Toplux remrijsinstallatie * SEEWER Rondo deeguitrolmachine, KALMEIJER broodsnijmachines * winkelinrichting met koeltoonbanken, gebaksvitrine etc. * GRAM Premier 2-deurs koelwerkbank met saladière werkblad * SARO r.v.s. koelkast * slagroommachine, kaasrasper, afkoelrekwagens en overige inventaris.
Veilinggegevens
Start veiling: 10-6-2025 vanaf 13:00 uur
Sluiting 17-6-2025 vanaf 19:00 uur
Kijkdagen
Voor deze naveiling wordt géén kijkgelegenheid georganiseerd.

Toon en plan route
Ophaaldagen
Vrijdag 20 juni 2025 van 10:00 tot 12:00 uur CET

Adres: Terborgseweg 33, 7001 GM te Doetinchem (Nederland)

Let op!Let op! Voor kavels 34 en 35 wordt in nader een ophaalmoment gepland, welke uiterlijk binnen 7 dagen na 20 juni 2025 plaats dient te vinden.


Toon en plan route
Toelichting
Biedingen en herroepingsrecht
Let op! Biedingen op de online veilingen bij De Kok Veilingen zijn bindend! Lees hiervoor altijd goed de voorwaarden door. Er wordt u altijd door middel van een of meerdere kijkdag(en) de gelegenheid gegeven om de aangeboden kavels persoonlijk te (laten) inspecteren.
U wordt nadrukkelijk geadviseerd van kijkdag(en) gebruik te maken!

Let op! Kavels gekocht in een faillissementsveiling of openbare online veiling met kijkdag(en) kunnen niet op basis van het wettelijk herroepingsrecht worden geretourneerd!

Let op! Mocht er in de laatste vijf minuten voor de sluitingstijd alsnog op een kavel een bod worden uitgebracht, dan wordt de sluitingstijd telkens met vijf minuten verlengd, tot het moment dat er geen biedingen meer worden uitgebracht.

Let op! Indien er combinaties van meerdere kavels tezamen worden toegepast, worden eerst alle kavels afzonderlijk aangeboden. Na sluiting van het laatste kavel in de combinatie, opent zich de combinatiekavel. Het openingsbod van de combinatie is het totaalbedrag van hoogste biedingen op de individuele kavels met een verhoging van 10%. Mocht op de combinatie worden geboden en worden gegund, dan komen alle individueel gedane biedingen op de kavels in die combinatie te vervallen.

Bezorging van uw kavels
Voor het bezorgen van de door u aangekochte goederen/kavels verzoeken wij u contact op te nemen met een transporteur naar eigen keuze of met onze transportpartner

Global Different Service B.V. (GDS Transport) - Contact per E-mail : info@gdstransport.eu
Logo GDS Transport


Bedrijf dat deze veiling organiseert

DE KOK VEILINGEN
Correspondentieadres: Ambrosiushof 61, 1216 MN Hilversum (Nederland)
E-mail : info@dekokveilingen.nl
Web : www.dekokveilingen.nl
Downloads